به جمع مدرسان سایت بپیوندید…

هر هنری که بلد هستید فرقی نمی کند؛ شک نکنید همیشه عده ای هستند که مثل شما به آن هنر علاقه دارند و به دنبال راهی برای یادگیری آن هستند. اگر در هنرتان حرفی برای گفتن دارید و حس می کنید می توانید آن را به دیگران هم آموزش دهید پس چرا از آن کسب درآمد نکنید؟ شما به درآمد خودتان می رسید و مخاطب هم به آموزشی که دنبالش می گشت.

ما بعد از تجربه ای موفق در آموزش اینترنتی قلاب بافی، حالا تصمیم داریم به همه ی کسانی که قصد دارند از هنرشان کسب درآمد کنند کمک کنیم. ما یک بستر عرضه ی محتوا داریم و کاربرانی که هم اکنون از سایتمان استفاده می کنند و ممکن است به هنر شما هم علاقه مند باشند؛ شما هم هنری بلد هستید که می توانید آن را تبدیل به یک محصول آموزشی کنید. پس از شما دعوت می کنیم به جمع مدرسان سایت بپیوندید. در ادامه می توانید شرایط همکاری را مطالعه کنید.

تصویری از پنل کاربری مدرسان

 

درصد همکاری چگونه است؟

ما برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهیم کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهیم داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و به‌صورت انحصاری در این سایت قرار داده شود، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. و برای محتوایی که خارج از این سایت نیز به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۵۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد.

 

محتوای من چقدر می ارزد؟

ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما ما بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهیم داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

 

نحوه و شرایط تسویه چگونه است ؟

در پنل کاربری لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید و ظرف مدت ۴۸ ساعت مبلغ مورد درخواست به حساب شما واریز خواهد شد.

ما بسیار مصمم هستیم که سطح کیفی آموزش ها را بالا نگه داریم. به همین جهت نکاتی را به شما توصیه می کنیم که آنها را رعایت کنید.

چگونه تصویر مناسب بگیریم :

۱- دوربین یا موبایل را روی پایه ی نگه دارنده قرار دهید تا لرزش و تکان نداشته باشد. یک نمونه پایه را در اینجا  میبینید :

 

۲- از زمینه ی روشن استفاده کنید و به نور هم توجه کنید. اگر از نور پنجره استفاده می کنید، معمولا ساعت ۹ تا ۱۶ نور ملایم تر است. البته ممکن است این ساعت در منطقه ی شما متفاوت باشد. پس تا جایی که می توانید ترکیب های مختلفی از نور طبیعی و نور چراغ را امتحان کنید تا ترکیب نور مناسبتان را کشف کنید.

۳- موبایل را به صورت افقی قرار دهید و روی بالاترین کیفیت (HD یا FULL HD) تنظیم کنید و تا جای ممکن از زوم کردن بیش از حد خودداری کنید. چون کیفیت تصویر را کاهش خواهد داد.

چگونه صدای مناسب ضبط کنیم :

۴- با صدای واضح صحبت کنید، صدای آرام مخاطب را خسته میکند و کیفیت کارتان را کاهش می دهد. نیازی به میکروفون ندارید فقط کافیست در مکانی ساکت باشید و واضح صحبت کنید.

۵- قبل از شروع فیلمبرداری از اینکه به آموزش تسلط دارید مطمئن شوید و تا جای ممکن بدون تپق زدن صحبت کنید. مخاطبان قطع شدن صحبتتان و چند لحظه فکر کردنتان را پای عدم تسلط و تخصص شما می گذارند. همچنین توجه کنید که نیازی نیست در یک فیلم بدون وقفه صحبت کنید، در بسیاری از مواقع بهتر است سکوت کنید و به صورت بصری پیام را منتقل کنید.

 

نکاتی برای ارائه ی بهتر :

۶- یک فیلم مجزا به عنوان معرفی آموزش تهیه کنید یا قسمت اول آموزش را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار دهید تا با اطمینان بیشتر آموزشتان را بخرند. اگر ویدیوی معرفی آماده نکنید قسمت اول آموزش به صورت خودکار به عنوان فیلم معرفی به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

۷- به جای یک فیلم ۲۸ دقیقه ای، ۴ فیلم ۷ دقیقه ای بگیرید. مخاطبان به فیلم های کوتاه واکنش بهتری نشان می دهند و کمتر از دیدن آموزش خسته می شوند و راحت تر فیلم را دانلود می کنند، پس برای بازدهی بهتر آموزش را به چند بخش تقسیم کنید. این کار به خودتان هم کمک میکند راحت تر فیلم برداری کنید.

۸- نام شما در صفحه ی آموزش و درون فیلم قرار می گیرد اما شما هم می توانید در فیلم خودتان را معرفی کنید اما از تبلیغ خودداری کنید.

 

در نهایت اگر در تولید آموزش نیاز به راهنمایی داشتید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید. در صورتی که فیلم شما کیفیت لازم را نداشته باشد و موارد بالا رعایت نشده باشند برای اصلاح به شما بازگشت داده خواهد شد پس اگر به کیفیت فیلمتان شک دارید می توانید فیلم نمونه ی خود را برای ما بفرستید تا از کیفیت آن مطمئن شوید.

مراحل تولید و ارسال فیلم به این صورت است:

۱- آموزش را با کیفیت مناسب قیلمبرداری کنید و اگر برش یا چسباندنی نیاز دارد آن را انجام دهید.

۲- فیلم، عکس، متن معرفی و قیمت مورد نظر را به تلگرام یا واتساپی که از طرف پشتیبانی به شما داده میشود ارسال کنید.

برای اینکه وقت و تمرکزتان را روی تولید محتوای ارزشمند بگذارید انجام این کارها را ما بر عهده می گیریم :

۳- برچسب سایت و نام مدرس را در فیلم قرار داده و اگر فیلم نیاز به اصلاح رنگ و نور دارد (به درخواست شما) آن را انجام می دهیم.

۴- حجم فیلم را با حفظ کیفیت مناسب کاهش می دهیم تا برای دانلود مناسب تر گردد و آن را در سایت منتشر میکنیم.

قوانین تولید :

۱- در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس)، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات موردنظر پس از بارگذاری دوره محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.

۲- ما هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت نخواهیم داد اما در صورت نیاز نور و رنگ فیلم و حجم فایل را اصلاح خواهیم کرد.

۳- ما تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کنیم که به شکل کامل با قوانینمان منطبق باشد.

۴- هر دوره ‌‌آموزشی باید دارای ویدیوی «معرفی دوره» باشد، در غیر این صورت اولین ویدیو، به عنوان ویدیوی معرفی، به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

۵- مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.

۶- امکان به‌روزرسانی و تغییر فیلم آموزش حتی بعد از انتشار وجود دارد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربرانی که از قبل در آن دوره ثبت نام کرده‌اند به آپدیت‌های شما دسترسی دارند و امکان فروش مجدد دوره به آنها وجود ندارد.

۷- اگر کاربر بعد از دانلود ۳۰ درصد از آموزش، با دلیل موجه از آن راضی نبود میتواند درخواست بازگشت وجه کند. البته بازگشت وجه به ضرر ما نیز هست و شرایطی دارد که در بخش قوانین و مقررات ذکر شده است. این امکان برای اعتماد بیشتر مخاطب و افزایش فروش شما در نظر گرفته شده است.

۸- ما همواره بهترین تلاش خود را خواهیم کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پاسخ کلیه درخواست‌ها را ارسال کنیم؛ اما به طور معمول، زمان پاسخگویی به هر درخواست، ۳ روز کاری است.

درخواست مدرس شدن

اگر دوست دارید در سایت تدریس کنید این فرم را پر کنید، بعد از آن ما از طریق واتساپ و تلگرام با شما تماس می گیریم و کار انجام می شود...
  • متصل به واتس اپ یا تلگرام