ما به حمایت و پشتیبانی از کاربرانمان معروفیم و حتی تجربه ی این را داشته ایم که به دلیل اختلال موقتی در سایت و اتلاف زمان و انرژی کاربرمان محصول گران قیمتی را به مشتری هدیه بدهیم و او را حفظ کنیم. اما باید این را هم بپذیریم که هر ارتباط دو طرفه ای برای اینکه سالم و مفید بماند باید تابع قوانینی باشد. به همین دلیل قوانین موردنظرمان را در این صفحه قرار دادیم تا از بروز سوء تفاهم های بعدی پیشگیری شود.

ما به حقوق کاربر و مولف معتقدیم و به آن احترام می گذاریم و می‌خواهیم که شما از وبسایت ما لذت ببرید و از آن یاد بگیرید. در صورت پذیرش و تایید شرایط استفادهٔ ما و پایبندی به آن، ما هم به شما اجازهٔ استفاده از وبسایت و محتوای آن را می‌دهیم.

ثبت نام و خرید از سایت و به طور کل کلیک روی هر دکمه ای که باعث ثبت نام یا استفاده از خدمات شود به منزله ی مطالعه و قبول شرایط و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

قوانین مربوط به کاربران :

ابتدا بگذارید کاربر را تعریف کنیم : کلیه ی کسانی که از آموزش های سایت استفاده می کنند یا در صفحات سایت نظردهی می کنند کاربر نامیده می شوند.

کاربران محترم به شرط رعایت نکات زیر می توانند از خدمات سایت استفاده کنند :

۱- کاربر مجاز به استفاده ی شخصی از خدمات (رایگان یا پولی) است اما مالک آن نیست و حق کپی برداری، فروش یا انتشار آن را ندارد و در صورت مشاهده ی چنین موردی کاربر از سایت اخراج شده و با وی برخورد قضایی خواهد شد چرا که حقوق معنوی اثر فقط متعلق به تولید کننده ی آن است و حتی مالک سایت هم مالک حقوق معنوی آثار مدرسان نخواهد بود.

۲- شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

۳- محصولاتی که از سایت خریداری می کنید برای همیشه برای شما در دسترس خواهند بود اما گاهی ممکن است محتوایی به دلایل قانونی یا به درخواست موجه مدرس از سایت حذف شود، در این صورت قبل از حذف آن از سایت از طریق ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید به شما اطلاع داده خواهد شد تا اگر هنوز آموزش را دانلود نکرده اید این کار را بکنید. پس از حذف محصول از سایت ما مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت.

۴- اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینهٔ شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد، و همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را معلق یا مسدود کنیم.

۵- شرایط بازگشت وجه :

  1. اگر به عنوان یادگیرنده از دوره‌ای ناراضی باشید و در طی مدت ۷۲ ساعت از لحظه‌ی پرداخت برای دسترسی به آن دوره، برای عودت وجه پرداختی برای آن دوره درخواست دهید، چنانچه شرایط خاص مندرج در قرارداد را برآورده کند، ما تمامی وجه پرداختی شما برای آن دوره را به شما عودت می‌دهیم. در صورتی که این شرایط وجود نداشته باشد، از عودت وجه پرداختی شما معذوریم.
  2. شرایط درخواست عودت وجه از این قرار است: (۱) بیشتر از ۳۰٪ طول دوره را تماشا یا دانلود نکرده باشید. (۲) پس از درخواست عودت وجه، اقدام به تماشا یا دانلود دوره نکرده باشید. (۳) دلیل شما برای درخواست عودت وجه، موجه باشد (مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده). تشخیص موجه بودن دلیل درخواست شما با مدیر سایت است.
  3. لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفادهٔ کنونی یا آتی شما از خدمات و محصولات سایت را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.
  4. پس از دریافت درخواست شما برای عودت وجه، طی ۲۴ ساعت کاری با شما از طریق ایمیل یا تلفن برای بررسی علت درخواست تماس گرفته می‌شود. در صورتی که درخواست شما شرایط مندرج در قرارداد را داشته باشد و مورد تایید قرار بگیرد، طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری درخواست شما توسط تیم فنی بررسی شده و مجوز شما برای استفاده از آن محتوا لغو می‌شود و محتوای خریداری‌شده که وجه آن عودت داده خواهد شد، از حساب شما حذف می‌گردد.
  5. مدیر سایت وجه برگشتی را تنها به حساب کیف پول شما در سایت برخواهد گرداند و نه به حساب بانکی شما. بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از تایید درخواست، مدیر سایت وجه شما را عودت خواهد داد.
  6. .برای درخواست عودت وجه، از طریق گزینه‌ی «امکان بازگشت وجه» در صفحه‌ی هر دوره اقدام کنید. در صورت عدم مشاهده این گزینه، مشخصا شرایط بازگشت وجه برای آن دوره برای شما وجود ندارد.

 

قوانین مربوط به مدرسان :

اگر شما آموزشی در سایت منتشر کرده اید، مدرس شناخته می شوید. مدرسان سرمایه های ما هستند و ما برای حفظ حقوق آنها قوانینی وضع کردیم که کاربران ملزم به رعایت آنها هستند. از طرفی مدرسان هم باید برای حفظ حقوق کاربران و مالک سایت قوانینی را رعایت کنند.

۱- محتوای آموزش باید صرفا جنبه ی آموزشی داشته باشد و تلاش شما باید انتقال صریح و کامل مطلب به مخاطب باشد و از هرگونه تبلیغ و معرفی کالا و خدمات و درج لینک و بنر در آن خودداری کنید.

۲- هیچگونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، هجوآمیز و افتراآمیز منتشر نکنید.

۳- چنانچه کاربری به دنبال خدمات شما بود، (برای مثال در قسمت نظرات سوالی از شما پرسید،) در طی مدت ۷۲ ساعت به آن پاسخ ‌دهید و کیفیت خدمات خود را در سطحی متناسب با استانداردهای صنعت خود یا به‌طور کلی خدمات آموزشی، حفظ کنید.

۴- تمامی محتوای آموزش باید توسط خودتان تولید شده باشد و به گونه ای نباشد که باعث ضایع شدن حقوق معنوی شخص ثالثی شود. برای مثال توجه کنید که استفاده از آموزش مدرسی دیگر یا استفاده از عکسی که متعلق به خودتان نیست یا استفاده از موسیقی ای که مالک معنوی آن راضی به استفاده از آن نیست ممکن است باعث پیگیری قضایی صاحب اثر شود و در این صورت شما مسئول پرداخت کلیه ی خسارت ها خواهد بود.

۵- شما به عنوان «مدرس»، می‌پذیرید که دانشجویان حق پس گرفتن وجه‌شان را طبق شرایط این قرارداد دارند. نه مدرس و نه مالک سایت هیچ دریافت، دستمزد، یا کمیسیونی بر روی هرگونه تراکنشی که برای آن عودت وجه تایید و اجرا می‌شود، ندارند. در شرایطی که پس از پرداخت سهم فروش به مدرس، دانشجویی درخواست عودت وجه خود برای یک دوره را نماید، سایت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که یکی از این دو کار را انجام دهد: (۱) مبلغ مورد نظر را از نوبت بعدی پرداخت به مدرس کسر کند (۲) یا در صورتی که پرداخت آتی در پیش نباشد یا آنکه مبلغ احتمالی‌اش کمتر از وجه مورد نظر باشد، بازگرداندن وجه مورد نظر که دانشجویان برایش درخواست عودت داده‌اند را از مدرس طلب کند.

۶- دسترسی و قابل استفاده بودن: ما سعی می‌کنیم که شما دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته داشته باشید، و سعی می‌کنیم هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری وبسایت، یا دلایل و مشکلات فنی دیگر لازم باشد دسترسی شما به وبسایت یا ارائهٔ خدمات و محتوای وبسایت را موقتا متوقف یا معلق کنیم، ولی سعی می‌کنیم زمانش را بسیار کوتاه کنیم.

۷- با انتشار محصول در سایت، به ما یک مجوز و حق غیر انحصاری می‌دهید تا از آن برای توزیع یا بازاریابی استفاده کنیم، و در صورتی که همکاری ما و شما به هر دلیلی قطع شود، برای حفظ حقوق شما فروش محصولاتتان در سایت متوقف خواهد شد و کاربر جدیدی حق خرید و مشاهده ی آن ها را نخواهد داشت اما قاعدتا خود محصول از سایت حذف نخواهد شد تا کسانی که قبلا آن را خریده بودند بتوانند همچنان از آن استفاده کنند.

 

مسئولیت‌ها و رفع مسئولیت‌ها

در محل زندگی شما ممکن است برخی قوانین حمایت از مصرف‌کننده وجود داشته باشد. چنانچه این قوانین در موضوعی صدق کنند و نافذ باشند، ما قصدی برای رد یا تغییر آنها نداریم. به اینگونه قوانین، قوانین مصرف‌کنندهٔ ردناپدیر می‌گوییم.

به جز در مواردی که قوانین مصرف‌کنندهٔ ردناپذیر حکم کنند، در باقی موارد:

  1.  

۱- ما تنها متعهد به وعده‌های صریح و آشکاری هستیم که در این توافقنامه داده‌ایم. در قبال برداشت‌های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم؛

۲- ما تلاش معقولی می‌کنیم که محتوا یا دسترسی شما به وبسایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند، و اینکه ایرادها رفع شوند، و اینکه محتوای وبسایت عاری از ویروس و دیگر اجزاء مخرب باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و تضمینی نمی‌دهیم؛

۳- ما تلاش معقولی می‌کنیم که دسترسی شما به وبسایت برقرار باشد، و وبسایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به‌هنگام بودن، کامل بودن، قابل اعتماد بودن، و موارد مشابه برای شما قابل تکیه و قابل اعتماد باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و (و مسئول نیستیم).

۴- چنانچه هرگونه خسارت غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه، یا لطمهٔ غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه به درآمد یا سود شما رخ بدهد که ناشی از استفاده از و/یا دسترسی به وبسایت و محتوای آن، و یا ناتوانی در استفاده از وبسایت و/یا دسترسی به وبسایت باشد، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود؛

۵- مسئولیت هرگونه عواقب و خسارت ناشی از برقراری تماس بین شما و هر مدرس یا کاربر دیگری، برعهدهٔ خود شما است.

۶- تا آنجایی که قانون اجازه می‌دهد، مسئولیت ما در قبال هر نوع تخطی از ضمانت یا شرایط که قابل استثنا و رد نباشد، به انتخاب خودمان، محدود به جایگزینی و یا پرداخت هزینهٔ جایگزینی خواهد بود.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

۱- به منظور احراز هویت پس از خرید هر آموزش، شماره همراهی که به خود شما تعلق دارد، در سایت ثبت و فعال می‌گردد. این شماره تلفن جزو حریم خصوصی شما بوده و سایت آن را در اختیار هیچ نهاد یا سازمانی قرار نخواهد داد.

۲- جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی دربارهٔ شما، تحت «سیاست حریم خصوصی» ما قرار دارد. ما تنها می‌توانیم اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده‌تان از وبسایت برای ما آشکار می‌کنید را برای مقاصد معینی استفاده کنیم که در سیاست حریم خصوصی ما توضیح داده شده است. پذیرش این سیاست، بخشی از توافقنامهٔ شرایط و قوانین استفاده از این وبسایت می‌باشد.

۳- ما جزئیات اطلاعات شما را به شرکت‌های بازاریابی نمی‌فروشیم و جزئیات اطلاعات شما را در اختیار دیگران نمی‌گذاریم، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست حکومتی.